Agnieszka Kraśkiewicz

Lila

Okładka
Miłość masz taką, na jaką sobie pozwolisz... Ta miłość jest pełna emocji. Nie brakuje w niej mocnych wrażeń i emocjonalnych huśtawek. Historia romantyczna rozgrywająca się niemal wyłącznie we włoskich plenerach podczas krótkich wakacji.

Akcję rozpoczyna wspomnienie sprzed trzech lat i wiąże przeżycia Lilii z losami jej przyjaciółki. Teraźniejszość natomiast kończy sielankowa atmosfera przyjęcia w posiadłości Costello.

Lilianę i Marco, łączył kiedyś wakacyjny romans, zakończony zawodem miłosnym. Uczucie wciąż jednak się tli. Po telefonie od najlepszej przyjaciółki Natalii, Lila wraca do Włoch. Spotyka się tam również z Marco. Wspomnienia dawnych namiętności powracają, a uczucie, którym młodzi się darzyli, staje się bardziej intensywne.
Dla Lili wielki świat stoi otworem nie brakuje tu markowych ubrań, stylistów i makijażystów. Ale czy happy end Lili stanie się zapowiedzią happy endu całej historii trójki przyjaciółek, warszawskich studentek, ich zagranicznych miłości, a także przeplatających się losów?

Agnieszka Kraśkiewicz powraca z kolejną historią, w której fabuła zadowala, a zarazem zdumiewa. Miłość, duże pieniądze, porwanie dzieje się dużo.

Powieść łączy się jak puzzle z poprzednią książką autorki, z ""Pięknym"". Nie stanowi jednak jej dalszego ciągu w tradycyjnym rozumieniu, jako kontynuacja znanej historii. Jednakże jest urozmaiceniem i rozszerzeniem przedstawionych tam wydarzeń.
Musisz poznać tą historię...

Patronat objęli: Oaza recenzji – Mirosława Dudko, Weź przeczytaj, czyta.mymamy, Kulturalne Rozmowy – Sylwia Cegieła

Język: pl

Ilość stron: 204

Opublikowana: 23 lipiec 2021

Wydawca: Wydawnictwo Psychoskok

Format książki

papier ( 9788381198769 )